You are currently viewing 4 تکنیک طلایی افزایش تاثیر بیلبورد تبلیغاتی
تاثیر بیلبورد تبلیغاتی در برندسازی

4 تکنیک طلایی افزایش تاثیر بیلبورد تبلیغاتی

تاثیر بیلبورد در تبلیغات و برندسازی

در همین لحظه ای که شما به خواندن این مقاله از وب سایت تاجران نویان توسعه در خصوص تاثیر بیلبورد در تبلیغات و برندسازی هستید در گوشه گوشه شهر برندهای مختلفی میلیون ها تومان هزینه بیلبوردهای تبلیغاتی کرده اند که به حق هم در برندسازی و افزایش فروش آن ها موثر بوده است.

اگر شما هم قصد دارید برای تبلیغات و برندسازی کسب و کارتان هزینه کنید، دست نگهدارید پیش از آنکه مبلغ زیادی را در مسیر اشتباه هزینه کنید! بسیاری از مردم اعتقاد دارند دوره اثربخشی بیلبوردهای تبلیغاتی گذشته اما آمارها چیزی خلاف این ادعا را ثابت می کنند. همچنان بیلبورد تبلیغاتی یکی از اصلی ترین روش های تبلیغاتی برای برندهای مختلف است و توجه طیف وسیعی از مخاطبین را به همراه خواهد داشت.

به نظر شما همه بیلبوردهای کار شده در سطح استان کرمانشاه اثربخشی یکسانی را برای برندها به همراه داشته اند؟

تاثیر تبلیغات بیلبورد

بیلبوردها یکی از دسته تبلیغات محیطی برندهای مختلف در سراسر دنیا هستند که قابلیت فوق العاده ای در تاثیر گذاری بر نگرش فکری، الگوی رفتاری و نظام ارزشی افراد یک جامعه دارد. و حتی می توان بیلبورد تبلیغاتی را از جمله عناصر اثربخش بر الگوی مصرف جامعه شناخت. شما می توانید از طریق تبلیغات بیلبوردی ایده ها و ارزش های برندتان را در ذهن مخاطب جاودانه کنید.

امروزه این اثربخشی با جذابیت پیشرفت های طراحی گرافیکی همراه شده و نتایج قابل توجه تری را برای برندها به همراه داشته است. برای افزایش تاثیر بیلبورد و موفقیت استراتژی های بازاریابی لازم است پیام طراحی شده به گونه ای باشد که از موقعیت بیلبورد نهایت استفاده را داشته باشد.

اما در ادامه 4 تکنیک طلایی برای افزایش تاثیر بیلبورد های کار شده برند شما بیان خواهند شد که سود حاصل از بیلبوردها را تا چندین برابر افزایش می دهد!

پیشنهاد مطالعه : نقش بیلبورد در تبلیغات و برندسازی

اثربخشی بیلبورد
اثربخشی بیلبورد

4 تکنیک طلایی برای افزایش تاثیر بیلبورد تبلیغاتی

هدف شما از طراحی و استفاده از بیلبورد چیست؟

حتی قبل از اینکه برای طراحی و سفارش بیلبورد در شهر و استان موردنظرتان اقدام کنید به این سوال جواب دهید که:

هدف شما از طراحی و اجرای این بیلبورد چیست؟

میخواهید یک محصول را معرفی و مخاطبین را به خرید این محصول ترغیب کنید یا تنها به دنبال برندسازی و افزایش آگاهی از برند کسب و کارتان در میان عموم مردم هستید؟

فراموش نکنید برای اینکه تاثیر بیلبورد را در نتایج بازاریابی کسب و کارتان به خوبی مشاهده کنید باید از طراحی و اجرای هر بیلبورد تنها یک هدف را دنبال کنید!

پاسخ شما به این سوال می تواند محتوای بیلبورد، روش طراحی و حتی محل کار شدن بیلبورد را تغییر می دهد (به عنوان مثال محل مناسب برای بیلبورد شما مسیرهای شلوغ داخل شهر کرمانشاه است یا ورودی و خروجی شهر یا حتی یک محله مشخص مثل میدان 17 شهریور؟)

حتما مطالعه کنید : انواع تبلیغات ومشاوره تبلیغات در کرمانشاه

پیامتان را کوتاه، شیرین و جذاب بیان کنید!

فراموش نکنید اکثر بیلبوردها در مسیرهای پر رفت و آمد شهر قرار دارند؛ پس زمان زیادی را برای برقراری ارتباط با راننده و سرنشینان خودروهای که در حال رفت و آمد هستند در اختیار ندارید!

به صورت میانگین هر بیلبورد تبلیغاتی برای انتقال پیام و جلب توجه مخاطبین بین 5 تا 10 ثانیه زمان خواهد داشت. این امکان هم وجود دارد که بسته به ترافیک و تردد مخاطبین یک بیلبورد را چندین بار ببینند و احتمالا فرصت بیشتری برای اثرگذاری در اختیار داریم؛

اما نمی توان ریسک کرد و اغلب توصیه ما به صاحبان کسب و کارهای کرمانشاهی این است که برای داشتن یک بیلبورد تبلیغاتی اثرگذار حداکثر از 7 کلمه برای انتقال پیام مدنظرتان استفاده کنید.

در حقیقت بهتر است اجازه دهیم تصویر بیلبورد سخن بگوید! اینکه طراحی گرافیکی تبلیغات محیطی و بیلبوردی شما تا چه حد خلاقانه و جذاب است عامل اصلی تعیین کننده میزان تاثیر بیلبورد تبلیغاتی برندهاست و رقابت اصلی بر سر جذابیت تصاویر آن هاست.

سفارش بیلبورد در کرمانشاه
سفارش بیلبورد در کرمانشاه

مخاطبتان را بشناسید!

برای اثربخشی حداکثری بیلبوردی که کار می کنید حتما و حتما مخاطبتان را بشناسید، روی صحبت شما با چه کسانی است؟ تا آنجا که می توانید ویژگی های مخاطب هدفتان را دقیق و با جزئیات مشخص کنید؛

از رده سنی و جنسیت گرفته

تا سطح درآمد،

محل رفت و آمد

و حتی زمینه کاری و خیلی ویژگی های دیگر می توانند سرنوشت ساز باشند.

طراحی یک بیلبورد تبلیغاتی برای سالن های زیبایی خانم ها و محل کار شدن آن ها با طراحی و اجرای بیلبوردهای آموزشگاه های کنکور متفاوت است! حتی رنگ ها، طرح ها و فونتی که استفاده می کنید در میزان تاثیر بیلبورد موثر است.

اگر می خواهید بهترین نتیجه را دریافت کنید، طراحی و اجرای بیلبورد تبلیغاتی برندتان را به یک تیم حرفه ای بسپارید. گروه تجاری TNT طراح و مجری 0 تا 100 تبلیغات محیطی و بیلبوردهای استان کرمانشاه

همچنین بخوانید : از مشتری هدف کسب و کارتان چه می دانید؟

گرافیک جذاب و در عین حال ساده ای داشته باشید!

همانطور که قبل از این هم بیان شد هر بیلبورد برای اثرگذاری و ماندگاری در ذهن مخاطبین بین 5 تا 10 ثانیه زمان دارد! به نظر شما طرح های شلوغ و گیج کننده می توانند پیغام خود را به خوبی منتقل کنند یا طرح هایی که در عین جذابیت سادگی را هم به همراه داشته باشند؟

بگذارید سوالم را این طور بیان کنم که چند بیلبورد شلوغ تا بحال توانسته اند توجه شما را جلب کنند و تا مدت ها در ذهن شما باقی بمانند؟

پس به سبک صاحبان کسب و کارهای موفق، با طرح های ساده و البته جذاب ، تاثیر بیلبورد تبلیغاتی بیزینستان را به حداکثر برسانید.

جای نگرانی نیست!

تیم تجاری TNT با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی بیلبورد تبلیغاتی استان کرمانشاه و کسب نتیجه حداکثری طی سال های گذشته توانسته نقشی موثر در افزایش فروش و موفقیت کسب و کارهای کرمانشاهی داشته باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از لیست بیلبوردهای استان کرمانشاه و همکاری با یک تیم حرفه ای در زمینه تبلیغات محیطی می توانید با مشاوران ما در گروه تجاری TNT تماس بگیرید…

پیشنهاد ما به شما : طراحی لایه های گرافیکی خلاقانه

یادآوری

اگر تصمیم گرفتید از بیلبوردهای تبلیغاتی برای معرفی برند یا محصولاتتان استفاده کنید فراموش نکنید تبلیغات محیطی یک استراتژی با نتیجه بخشی در طول زمان است و برای اطمینان از اثربخشی تبلیغاتی که اجرا کرده اید نیاز به زمان دارید. اگر بجز زمان حال، آینده کسب و کارتان هم مهم است پس از ایده های بهبود تاثیر بیلبورد تبلیغاتی کسب و کارتان ساده نگذرید!

سخن آخر

بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از اصلی ترین پایه های استراتژی های بازاریابی برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در سراسر جهان را تشکیل می دهند. برای اینکه تاثیر بیلبورد تبلیغاتی به بالاترین حد برسد صرفنظر از پیغام شما و میزان جذابیت آن نکات دیگری هم در اثر گذاری این شیوه تبلیغاتی موثرند که در این مقاله برخی از آن ها را با هم به بررسی نشستیم. برای پیشرفت کسب و کار کرمانشاهی خود چینش استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی خود را به ما بسپارید، برندی که مورد اعتماد نام های بزرگ استان کرمانشاه بوده است…

دیدگاهتان را بنویسید